Kontakt
KONTAKT
Imię i nazwisko
Email *
Wiadomość *
 Wyślij do mnie

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wyślij
cytaty dom rodzina

„RODZINA – to tu zaczyna się życie, a miłość nigdy nie kończy…”
Piękne słowa. Prawda? Zapominamy o nich na co dzień, ale czas świąt, często nam o nich przypomina. Wtedy tęsknimy za bliższymi i dalszymi, wracamy wspomnieniami do czasów dzieciństwa… Przypominamy sobie beztroskie zabawy, wspólne posiłki, które jeszcze niedawno były dla nas takie ocz...

„RODZINA – to tu zaczyna się życie, a miłość nigdy nie kończy…”
Piękne słowa. Prawda? Zapominamy o nich na co dzień, ale czas świąt, często nam o nich przypomina. Wtedy tęsknimy za bliższymi i dalszymi, wracamy wspomnieniami do czasów dzieciństwa… Przypominamy sobie beztroskie zabawy, wspólne posiłki, które jeszcze niedawno były dla nas takie oczywiste i ważne, a na które teraz nie mamy czasu…. Przypominamy sobie kłótnie z rodzeństwem, ulubione zwierzaki i rodziców, którzy – choć zapewne mieli swoje wady – byli dla nas tymi najważniejszymi na świcie ludźmi… To oni przecież nas wychowali i wyposażyli w wiele umiejętności, z których dziś korzystamy, motywowali nas do nauki, bo wiedzieli, że to ona otworzy nam drogę do sukcesu…
Dziś jesteśmy w różnych „miejscach”. Jedni z nas mają swoje szczęśliwe rodziny, inni wciąż czekają na tę swoją właściwą, drugą „połówkę pomarańczy”, jeszcze inni zaczynają budować swoje szczęście od nowa. Ale z pewnością wszyscy doceniamy znaczenie słowa „rodzina”. Dla każdego z nas ma ono nieco inną symbolikę. Możemy ją wyrazić w sposób wyjątkowy i oryginalny - dekorując ścianę w swoim domu takim właśnie „domowym” credo, dostosowanym do wyznawanych przez nas wartości lub wybrać coś z gotowych wzorów, np.: „Rodzina – akceptacja, przyjaźń, miłość, ostoja, radość, szczęście, jedność, szczerość”. Możemy wybrać dla naszej większej lub mniejszej rodziny wskazówki, które będą jej towarzyszyć każdego dnia i przypominać o najważniejszych zasadach w niej obowiązujących, np.: „uwieRz w siebie , dziel się Radoscią, prOś, mów kOcham cię, bądź oDważny, bądź z siebie Dumny…”
Naklejki naścienne dają wiele możliwości – są łatwe w montażu, ale też pozwalają na tworzenie własnych projektów – dostosowanych do konkretnego wnętrza, stylu i – co najważniejsze – osobowości klienta.
Tak naprawdę nie jest wcale najważniejsze, czy z bliskimi nam osobami łączą nas formalne czy nieformalne więzy. Ważne, że są. „Together we make a family” i „Tu jest nasze miejsce” – razem. Bo przecież „Życie jest lżejsze, gdy masz obok kochającą rodzinę”.

Więcej

cytaty dom rodzina Jest 188 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 188 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 188 elementów