cytaty Jan Paweł II

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Uwielbiasz cytaty papieża Jana Pawła II? Chcesz, aby zdobiły ściany Twojego domu? Teraz to jest proste! Wystarczy, że sprawdzisz jakie naklejki z cytatami Jana Pawła II zaprojektowaliśmy specjalnie dla Twojego domu i wybierzesz swoje ulubione! Najpiękniejsze słowa wypowiedziane przez papieża Karola Wojtyłę znajdziesz tylko u nas. To one pozwolą Ci stworzyć niebanalny klimat w domu lub mieszkaniu za niewielkie pieniądze.

Jeśli uwielbiasz słowa wypowiedziane przez papieża Jana Pawła II to koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. To tutaj odkryjesz najbardziej inspirujące cytaty na ścianę ze słowami Jana Pawła II.

Do takich należą cytaty: „Jeszcze będzie pięknie mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie”, „Nie żyje się, nie kocha się i nie umiera na próbę”, „Bogatym nie jest ten, co posiada, lecz ten, kto daje”. Jeśli więc szukasz refleksyjnego cytatu na ścianę do swojego domu to koniecznie sprawdź, co mamy dla Ciebie i sprawdź jakość naszych naklejek.